Diplomabal Dansclub Sjansee

geplaatst in: Nieuws | 0

Dansclub Sjansee een dansclub met leden met een beperking en onderdeel van Stichting Sport en Recreatie Katwijk organiseert aanstaande vrijdag 29 mei 2015 hun Diplomabal in Tripodia Katwijk. Dit is ons jaarlijks hoogtepunt waarmee we ons dansseizoen afsluiten. Op deze avond laten onze leden zien wat we het afgelopen seizoen allemaal weer hebben aangeleerd. De Quick-Step, ChaChaCha, Engelse wals en de andere bekende dansen mogen natuurlijk niet ontbreken. Wilt u onze leden aanmoedigen dan kan dat. De zaal gaat open om 19:15 en de avond begint om 19:45 en duurt tot 24:00. Graag tot de 29ste in Tripodia in Katwijk. Kunt u deze avond helaas niet aanwezig zijn en wilt u toch eens weten wat het precies is kom dan eens kijken op de vrijdagavonden in de Tripodia. Wij geven hier wekelijks van 19:30 – 21:45 met een 20-tal vrijwilligers dansles aan de leden. U mag op zo’n best eens een kijkje komen nemen. Mocht u meer informatie willen kunt u altijd een e-mail sturen naar dansclubsjansee@hotmail.com of check onze facebook pagina Dansen Sjansee.

 

IMG_4863

Laat een reactie achter